1

1

 

Anglicky
   

HOME
 

Napište nám

All Hotels Prague

hotels
.....hotels
..........hotels

 


Konferenční a kongresové služby

Pro Vaše konference, pracovní setká, nabízíme nejen ubytování Vašich klientů ve vybraných hotelech, ale i další služby. Zajistíme Vám :
konferenční  prostory - salónky i konferenční sály vybavené tou nejmodernější technikou
občerstvení v průběhu kongresu, obědy, večeře
slavnostní bankety, rauty, recepce
dopravní služby, transfery luxusními vozy, průvodcovské služby
bohatý doprovodný program - i obyčený pracovní den, může mít vyjímečné a nezapomenutelné chvíle !
 

HOME

Vstupenky do divadla

Prohlídky Prahy

Výlety a exkurze

Transfery

Zábava v Praze

V.I.P výlety

Laterna Magika vstupenky

Černé divadlo vstupenky

Transfer Mercedesem S

Exkurze pivovar u Fleku

Exkurze Karlovy Vary


HOLIDAY INN   4
* * * *


Hotel Holiday Inn Prague Congress Centre nabízí banketní salonky /celková kapacita salónků je až 233 osob/ vhodné pro video konference, uzavřené prezentace, semináře a školení. Místnosti jsou snadno přizpůsobitelné k podnikovým večeřím nebo banketům.

Hotel nabízí 4 propojitelné konferenční místnosti s kapacitou od 42 do 115 osob a přilehlý foyer.

Mezi hotelové konferenční služby patří video konference se skupinovým spojením  /Video conferences multipoint/, promítací vybavení, TV projekci, ISDN spojení, Flip chart & konferenční psací potřeby zdarma,
Široká nabídka konferenční techniky a možnost zajištění stravování pro 20 až 5000 osob.

Vzdálenost hotelu k pražskému kongresovému centru je pouze 50 m s možností využítí podzemní chodby spojující hotel s kongresovým centrem. Možnost uspořádání seminářů také v sousedícím kongresovém centru.  Přejete si vice informaci ? Napište nám na kongres@accommodation.cz

ANDEL´S  4**** 
Hotel Andel´s je  čtyřhvězdičkový designový de luxe hotel, který byl otevřen v červnu roku 2002.

Hotelové konferenční centrum o celkové rozloze 650 m2 nabízí 15 přizpůsobivých konferenčních místností s denním světlem ( včetně 6 break-out rooms), vybavené nejmodernější audiovizuální a multimediální technikou.

Každá z konferenčních místnostní /Opal, Topaz, Quartz a Saphire/ má maximální kapacitu 70 osob.

Největší konferenční sál má kapacitu 350  osob. Místnosti lze dle potřeby různě propojovat či rozdělovat.
Přilehlé kinocentrum umožňuje další konferenční využití až pro 300 osob.

Unikátním prostorem pro nejrůznější slavnostní události či setkání je Crystal Room /maximální kapacita 40 osob/, který je přístupný po skleněném mostu a navozuje dojem, že se přímo vznášíte nad Piazzou.

Pro stravování hotel využívá hotelové luxusní restaurace Delight s celkovou kapacitou až 220 osob nebo baru/brasserie Oscar´s. Přejete si vice informaci ? Napište nám na kongres@accommodation.cz

   

PRAHA   5***** 

Hotel Praha * * * * * je nově rekonstruovaný unikátní hotel . Nachází se v jedné z nejprestižnějších residenčních a diplomatických čtvrtí Prahy.

Hotel disponuje několika konferenčními prostorami, největší z nich je kinosál, který je klimatizovaný, v opěradlech křesel je instalováno tlumočnické zařízení a výsuvný stolek na poznámkový blok. Tlumočnické kabiny jsou mimo jednací sál. Maximální kapacita kinosálu je 150 míst.

Další velkou jednací místností je konferenční sál kruhového tvaru s přímým denním světlem, který je samozřejmě také klimatizovaný. Maximální kapacita je 80 osob.

Hotel dále nabízí banketní salónky A,B,C,D, E , které jsou variabilně propojitelné a klimatizované. Propojením salonků A až E lze získat kapacitu až pro 300 osob.

V neposlední řadě je možné využít hotelových kluboven, které jsou také klimatizovány a mají přímé denní světlo. Občerstvení lze podávat uvnitř nebo v případě hezkého počasí i na terase. Všechny klubovny lze propojit nebo oddělit posuvnými dveřmi.  Největší z kluboven /klubovna 3/ má maximální kapacitu až 50 osob.

Vstupní lobby je propojeno dominantním schodištěm s prostorem Lounge. Tento reprezentativní klimatizovaný prostor je vhodný pro recepce, rauty, prezentace, módní přehlídky a bankety od 100 hostů výše. Součástí haly je pódium pro hudební skupiny a taneční parket. Ideální je spojení s letní terasou a hotelovým parkem pro pořádání zahradních párty a grilování.

Foyer - ideální prostory (situované na úrovni recepce) pro prezentace firemních výrobků, umístění prezentačních displejů, plakátů, výstavy uměleckých děl, případně menších výstavních stánků. Tyto prostory jsou vhodné také při využití přilehlých konferenčních prostor.

Hotel také nabízí široký výběr konferenční techniky a zajištění stravování během vašich akcí. 
 Přejete si více informací ? Napište nám na kongres@accommodation.cz

MÖVENPICK 4****  

Mövenpick Hotel Praha situován v páté městské části na levém břehu řeky Vltavy. V současné době dochází k velmi prudkému rozvoji celého okolí, jež se stává novým administrativním a zábavním centrem Prahy.  V těsné blízkosti hotelu nalezne návštěvník více než 150 obchodů, 2 multikina, mnoho restaurací a barů.

Hotel nabízí 800 m2 funkčních, víceúčelových konferenčních místností. Prostory s vysokou mírou flexibility a komfortu, vybavené nejmodernější technikou, které uspokojí širokou škálu individuálních potřeb.   Přejete si více informací ? Napište nám na kongres@accommodation.cz

CORINTHIA TOWERS   5***** 

Luxusní hotel Corinthia Towers stojí nad nuselským údolím v místě s krásným výhledem na město a především na jeho historickou část. Hotel je vzdálený jen 2 stanice metrem od centra města a sousedí s Pražským kongresovým centrem, tudíž má ideální polohu pro uspořádání konferencí a meetingů.

Jako první mimo území Velké Británie a Irska, byl hotel Corinthia Towers Praha akreditován titulem Hospitality Assured Meetings.

Hotel disponuje  dvěma konferenčními centry z nichž jedno se nachází na 3. patře (Corinthia Conference & Events Centre, Suite 1 & Suite 2) a druhé se nachází na 24. patře (Bellevue Conference & Events Centre).
 
Corinthia Conference & Events Centre, Suite I & Suite II, ve třetím patře hotelu je rozsáhlý konferenčním centrem umožňujícím organizaci prestižních jednání, konferencí a společenských akcí. Je tvořeno 17 místnostmi o celkové ploše 1,174m2 s kapacitou až 1 000 hostů

Bellevue Conference & Events Centre, o celkové plše 500 m2 a kapacitě 420 osob nabízí také krásný výhled z 24. patra na Prahu.  Přejete si více informací ? Napište nám na kongres@accommodation.cz

Corinthia Panorama Hotel má vhodnou polohu v klidné oblasti, stranou od centra města avšak velmi snadno dosažitelnou autem i metrem.

Moderní hotelové konferenční prostory vybavené špičkovou technikou, včetně internetu 512 kbit/s zdarma, nabízí širokou řadu flexibilních možností.

Konferenční centrum Bohemia je pouze pár kroků vzdáleno od nezapomenutelných kulinářských a vzrušujících zážitků, které vám může zprostředkovat hotelová restaurace MEZZO, MEZZO BAR či Kasino.  Toto konferenční centrum poskytuje místnosti s kapacitou od 65 osob do 765 osob.

Panorama salonky - celková plocha, kterou je možno využít, čítá až 200 m2. Salónky Corinthia Panorama jsou velice variabilní a je možno je rozdělit až na 4 části. Celkově pojmou od 15 do 180 osob. Hotelové konferenční centrum nabízí kompletní sortiment audiovizuální techniky k pronajmutí - vše od renomovaných firem.
 
Konferenční salonky Panorama I, II - tyto moderně zařízené salonky po rekonstrukci s vlastním sociálním zázemím a denním světlem nabízí komfort, soukromí k schůzkám či jednáním a nabízí pevné připojení na internet 512 kbit/s ZDARMA. Celková kapacita salónků je 40 osob.
Přejete si více informací ? Napište nám na kongres@accommodation.cz
Hotel Don Giovanni je výrazný moderní 4**** hotel situovaný v blízkosti historického centra Prahy.
Hotel je pojmenovaný po světoznámé opeře Don Giovanni od W. A. Mozarta a vyniká jedinečnou atmosférou připomínající tradici moderního divadla.
Hotel disponuje konferenčním prostorem rozděleným do 4 podlaží o celkové rozloze 1400 m2. Všech 19 konferenčních místností je s přístupem denního světla a jsou vybaveny klimatizací a moderním technickým zázemím. Dorint Novotel Don Giovanni také nabízí 397 komfortních pokojů, 2 restaurace (restaurace Allegretro a Teatro, snack bar Amadeus, fitness/wellness centrum a garáž se 150 parkovacími místy. Rozmanitost a flexibilita zázemí a služeb vytváří z Dorint Novotel Don Giovanni hotel pro mnohé využití. Dorint Novotel Don Giovanni je nejideálnějším řešením pro pořádání akcí s 2 – 400 delegáty. 
Přejete si více informací ? Napište nám na kongres@accommodation.cz
Tento luxusní nově otevřený hotel je situovaný v nově se rozvíjející části města, hned vedle jednoho z největších nákupních center v Praze - Anděl. Hotel je příjemným místem pro všechna vaše osobní či pracovní jednání.

Pro vaše obchodní jednání, školení, semináře či jiné podobné příležitosti jsou zde pro Vás připraveny tři konferenční salonky s denním světlem (Janáček, Dvořák a Smetana), které jsou plně klimatizovány.

Místnosti Dvořák a Janáček mají maximální kapacitu 32 osob, tyto místnosti jsou také navzájem propojitelné, čímž se maximální kapacita zvýší na 64/72 osob.

Hotel nabízí také pestré stravování včetně kávových přestávek, obědů, večeří a dalšího občerstvení. V hotelové restauraci  L`Estaminet můžete  ochutnat nejen tradiční česká jídla, ale i speciality mezinárodní kuchyně. Restaurace s kapacitou 100 míst a bar s 20 místy jsou plně klimatizované, což jistě přispěje k Vašemu dokonalému gurmánskému zážitku. Přejete si více informací ? Napište nám na kongres@accommodation.cz

Nabízíme Vám originalitu, spolehlivost, kvalitu, osobní přístup, kreativitu, zkušenosti a KNOW HOW!


Napište nám své přání a my Vám vše připravíme a zajistíme - kongres@accommodation.cz


Rádi Vám poradíme a zajistíme Vaši objednávku

 

Kontaktujte nás na telefonu +420-224 917 908 nebo +420 224 916 485 nebo pošlete fax na +420-224 922 452 nebo nám pošlete email na
kongres@accommodation.cz ,
naši nabídku Vám zašleme obratemHOME