1

1

 

Anglicky
   

HOME
       

Napište nám

All Hotels Prague

hotels
.....hotels
..........hotels

 

Navštivte pivovar Krušovice, ochutnejte vynikající krušovické pivo !

 
Královský pivovar Krušovice je jedním z nejmodernějších a zároveň z nejstarších pivovarů v Čechách. Nejstarší zmínka o pivovaru je již ze 16 století. Pivovar Krušovice se nachází asi 50 km od Prahy na trase Praha - Karlovy Vary.

Historické objekty krušovického pivovaru byly postupně rekonstruovány. V současné době se v jedné části pivovaru vyrábí proslulé krušovické pivo. Další část pivovaru si mohou návštěvníci prohlédnout při exkurzi pivovarem, která končívá degustací Krušovického piva.
 

HOME

Vstupenky do divadla

Prohlídky Prahy

Výlety a exkurze

Transfery

Zábava v Praze

V.I.P výlety

Pronájem autobusu

O Praze

Fotogalerie


Zajímavé linky

Laterna Magika vstupenky

Černé divadlo vstupenky

Transfer Mercedesem S

Exkurze pivovar u Fleku

Exkurze Karlovy Vary

Exkurze Český Krumlov


Když se řekne krušovické pivo
Vynikající suroviny, špičková technologie, zkušení a poctiví „ pivovarští“ - to dává dohromady kvalitu společnou pro čtyři krušovická piva, která dnes královský pivovar vaří


Výčepní světlé se pyšní nazlátlou barvou a harmonickou hořkostí, výčepní tmavé zase plností a jemnou karamelovou příchutí. Tu umějí krušovičtí sládci vyladit vskutku mistrovsky. Však si toho všímá stále více cizina a „krušovické černé" je dlouhodobě mezi českými pivy exportní jedničkou. Stejně razantně zahraniční trhy dobývá i Czech Premium Lager, světlý ležák charakteristický jemně zlatou barvou a hořkostí vpravdě lahodnou. V sortimentu samozřejmě nechybí jedinečný tradiční Mušketýr, který se stále vaří ze speciálních sladů podle letité receptury. Dozrála do mistrovské podoby a tak není divu, že se v každé době pod praporem krušovického Mušketýra srocují šiky pivních fajnšmekrů.

Vítejte na exkurzi do Krušovického pivovaru !

Ochutnejte s námi vynikající krušovické pivo !Exkurze pivovaru se konají v německém, ruském a anglickém jazyce. V případě zájmu o jakýkoliv jiný cizí jazyk zajistíme Vám soukromého průvodce ve Vámi požadovaném jazyce.

Prohlídka pivovaru zahrnuje prohlídku s výkladem po závodě, tato prohlídka je zakončená ochutnávkou piva ve Staré sladovně. V místě degustace piva je prodejna se suvenýry a pivem.
Celková doba prohlídky včetně degustace piva je cca 90 minut.

Do pivovaru Vás odvezeme osobním vozem dle Vašeho výběru, minibusem nebo autobusem dle Vašeho přání a požadavků

Tel: +420 224 916 485
 

Napište nám své přání a my Vám vše připravíme a zajistíme - krusovice@jomys.com


Rádi Vám poradíme a zajistíme Vaši objednávku

 

Kontaktujte nás na telefonu +420-224 917 908 nebo +420 224 916 485 nebo pošlete fax na +420-224 922 452 nebo nám pošlete email na
krusovice@jomys.com ,
naši nabídku Vám zašleme obratemHOME