1

1

 

Anglicky
   

HOME
     

Napište nám

All Hotels Prague

hotels
.....hotels
..........hotels

 

Navštivte pivovar U Medvídků , ochutnejte vynikající pivo !

 


Jedna z největších pražských pivnic se nachází v domě, kde byl první pražský kabaret. Restaurace je oblíbena především díky typické české kuchyni, výbornému Budvaru a stylovému interiéru.
Poloha restaurace v historickém centru města umožňuje spojit návštěvu pivnice s prohlídkou Starého Města nebo s návštěvou blízkých divadel (Laterna Magika). 
Od dubna roku 2005 je nově otevřen „Dům piva“. V historických prostorách bývalé sladovny pivovaru „U Medvídků“ vzniklo na více než 800 metrech čtverečních muzeum piva spojené s prodejnou piva a pivovarských suvenýrů a dobový minipivovar.  

 

HOME

Vstupenky do divadla

Prohlídky Prahy

Výlety a exkurze

Transfery

Zábava v Praze

V.I.P výlety

Pronájem autobusu

O Praze

Fotogalerie


Zajímavé linky

Laterna Magika vstupenky

Černé divadlo vstupenky

Transfer Mercedesem S

Exkurze pivovar Detenice

Plavba lodí

 

Prohlídka pivovaru, muzea a obchodu
Pivovarem i muzeem Vás provede sládek, který poutavě hovoří česky, anglicky a japonsky. V případě, že si přejete výklad v jiném jazyce, zajistíme Vám soukromého průvodce.

Prohlídka pivovaru a muzea je podmíněna konzumací v restauraci. 

Folklórní večer: program s živou hudbou a dvěma tanečními páry,které předvedou na pódiu ukázku českých dobových tanců. Po skončení programu mají hosté možnost si zatancovat na parketu.  Cena zahrnuje konzumaci formou menu, neomezenou konzumaci piva, vína nebo nealka, program. Program se  pořádá pro skupiny nad 40 osob, maximální kapacita je 80 míst (bez parketu 100).  

Kabaret: program dobových písní a tanců ze staré Prahy, doplněný o vystoupení kouzelníka a soutěže pro diváky. Cena zahrnuje program, menu jako u Folklórního večera, prohlídku minipivovaru spojenou s ochutnávkou a neomezenou konzumaci piva, vína a nealka.Program je možné uspořádat pro skupiny nad 60 osob.  

Vítejte na exkurzi do pivovaru a muzea U Medvídků !

Ochutnejte s námi vynikající pivo !


Napište nám své přání a my Vám vše připravíme a zajistíme - medvidek@jomys.com


Rádi Vám poradíme a zajistíme Vaši objednávku

 

Kontaktujte nás na telefonu +420-224 917 908 nebo +420 224 916 485 nebo pošlete fax na +420-224 922 452 nebo nám pošlete email na
medvidek@jomys.com ,
naši nabídku Vám zašleme obratemHOME