1

1

 

Anglicky
   

HOME
 

Napište nám

All Hotels Prague

hotels
.....hotels
..........hotels

 

Navštivte Novoměstský pivovar v centru Prahy !


Novoměstský pivovar a restaurace je oj
edinělá  gastronomická  rarita,  která se nachází přímo v centru Prahy, cca 400m od Václavského náměstí. První Novoměstský restaurační pivovar byl založen v roce 1993.

Založením dnešního restauračního pivovaru v roce 1993 se navázalo na starou tradici ze 14.století, která byla na dlouho dobu zapomenuta a přerušena. Díky skvělé myšlence spojit minipivovar s restaurací v jeden celek vznikl tento ojedinělý komplex s účelně propojenými sklepními a  nadzemními prostorami.
 

HOME

Vstupenky do divadla

Prohlídky Prahy

Výlety a exkurze

Transfery

Zábava v Praze

V.I.P výlety

Pronájem autobusu

O Praze

Fotogalerie


Zajímavé linky

Laterna Magika vstupenky

       

Prohlídka pivovaru  je možná po předchozí objednávce. V poledne je podmíněna konzumací v restauraci.

Skupinky se provádějí po cca 20 osobách a to Varnou, Spilkou a Ležáckým sklepem , v každém z těchto částí pivovaru se návštěvníci seznámí s výrobním procesem výroby piva. Po skončení prohlídky je zde možnost posezení v restauraci.

Novoměstský pivovar se specializuje na typicky českou kuchyni –  naleznete zde klasické speciality, jako je dršťková nebo řízná česneková polévka,  svíčková, pivovarský guláš, pečené vepřové koleno servírované s křenem a hořčicí, pečené sele atd...

Vyznavači zdravé výživy zde najdou jídla, vyhovující jejich nárokům: velký výběr zeleninových salátů a bezmasých jídel a ryb. Nabídka je bohatá a vybere si opravdu každý.

Vítejte na exkurzi do Novoměstského pivovaru !

Ochutnejte s námi vynikající pivo !


Napište nám své přání a my Vám vše připravíme a zajistíme - novom@jomys.com


Rádi Vám poradíme a zajistíme Vaši objednávku

 

Kontaktujte nás na telefonu +420-224 917 908 nebo +420 224 916 485 nebo pošlete fax na +420-224 922 452 nebo nám pošlete email na
novom@jomys.com ,
naši nabídku Vám zašleme obratemHOME