1

1

 

English
   

HOME
         

Contact us

All Hotels Prague

hotels
.....hotels
..........hotels


Solná jeskyně - relaxační kúra pro zdraví

 


HLEDÁTE RELAXACI?

CHCETE SI ZLEPŠIT SVÉ ZDRAVÍ?

PAK NAVŠTIVTE SOLNÉ JESKYNĚ V PRAZE!

HOME

Vstupenky do divadla

Prohlídky Prahy

Výlety a exkurze

Transfery

Zábava v Praze

V.I.P výlety

Pronájem autobusu

O Praze

Fotogalerie


Zajímavé linky

jízda historickou tramvají

Laterna Magika vstupenky

Černé divadlo vstupenky

Plavba lodí

Transfer Mercedesem S

Výlet do Karlových Varů

 

Relaxační kůra  v solných jeskyních příznivě působí na lidskou psychiku a přispívá tak vyváženě k Vašemu zdraví.

Sůl z Mrtvého moře je díky vysokému obsahu minerálů a stopových prvků považována za cenný zdroj zdraví a krásy. Nejnovější metodou pro její použití v oblasti rekondice, rehabilitace, prevence a ochrany zdraví jsou solné jeskyně. V Praze je již několik solných jeskyní, kde můžete relaxovat a vylepšit si svůj zdravotní stav.


Stěny jsou z barevně odlišných bloků soli. Podlahu tvoří sůl z Mrtvého a Černého moře, fontánami teče slaný vodopád, z něhož se uvolňuje jód a magnézium. Solná jeskyně je místem klidu a relaxace. Relaxační kúru na pohodlných polohovacích lehátkách doprovází příjemná hudba a osvětlení, které napomáhá celkovému uvolnění. Zlepšení zdraví i nálady bývá patrné již po několika návštěvách, hodinová terapie je srovnatelná s třídenním pobytem u moře.

Léčebné účinky solných jeskyní se ve světě osvědčily zejména pro relaxaci a podporu léčby chorob dýchacího ústrojí (horní a dolní cesty dýchací), alergií a chronických zánětů průdušek. Unikátní mikroklima zlepšuje stav kůže postižené lupenkou, akné či nemokvajícími ekzémy. Kromě toho, že relaxační kúra v solných jeskyních působí podpůrně při léčbě mnoha onemocnění (např. nemoci trávícho traktru - vředy žaludku a dvanácterníku, Crohnova nemoc, nespecifický zápal tlustého střeva), má význam i pro odbourávání stresu a psychického napětí a stavů vyčerpání. Také zpomaluje proces stárnutí. 

Všechny tyto nemoci, ale i samotnou únavu nám pomáhají léčit minerály, které jsou obsaženy v soli Mrtvého moře.

Vzduch v solných jeskyních obohacují částice jódu, draslíku, sodíku, vápníku, hořčíku, selenu, brómu a mnoha dalších prvků, které jsou nezbytné pro správnou činnost lidského organismu. Pobyty v jeskyních mohou nahradit klimatické podmínky přímořských oblastí, o efektivnosti pobytu v solné jeskyni se dá hovořit po třech až pěti kúrách. Jedna procedura v jeskyni ze soli z Mrtvého moře se podle pozorování vyrovná 2-3 dnům pobytu u moře.

PŘIJEĎTE DO PRAHY A NAVŠTIVTE S NÁMI SOLNÉ JESKYNĚ.

BĚHEM VAŠEHO POBYTU V PRAZE VÁM RÁDI ZAJISTÍME UBYTOVÁNÍ, DOPRAVU, PRUVODCOVSKÉ SLUŽBY  A MNOHEM VÍCE.

Napište nám svá přání, vše pro Vás zajistíme saltcaves@jomys.com


Rádi Vám poradíme a zajistíme Vaši objednávku

 

Kontaktujte nás na telefonu +420-224 917 908 nebo +420 224 916 485 nebo pošlete fax na +420-224 922 452 nebo nám pošlete email na
 saltcaves@jomys.com naši nabídku Vám zašleme obratemHOME
   
     


All for your comfort in PragueOur driver can wait for you at the airport or train station and take you directly to your hotel


transfer@jomys.com
00420 602 204 123

     

Rokytnice nad Jizerou

We offer you accommodation in mountain Krkonose 

Tour of Prague by historical tram


tram@jomys.com
00420 602 204 123