1

1

anglicky
 

   

HOME
                               

Contact us

All Hotels Prague

hotels
.....hotels
..........hotels

   
Karlštejn
Koná se : denně mimo pondělí
   

 

Návštěva nádherného gotického hradu ze 14. století, který byl založen Karlem IV. Pro mnoho návštěvníků to je nejpopulárnější hrad u nás. Po prohlídce hradu je ve stylové restauraci podáván oběd. Speciální menu pro vegetariány, diabetiky a děti je možné. Výklad je podáván v
angličtině a němčině. Další jazyky na objednávku.
 

HOME

Vstupenky do divadla

Prohlídky Prahy

Výlety a exkurze

Transfery

Zábava v Praze

V.I.P výlety

Pronájem autobusu

O Praze

Fotogalerie


Zajímavé linky

Plavba lodí

Transfer Mercedesem S

Výlet do Karlových Varů

   

Cena 1 050 Kč za osobu včetně oběda a vstupu do hradu

Rezervujte si výlet
 
Zámek Konopiště a pivovar Benešov  
Koná se: úterý, čtvrtek
     

Zámek Konopiště se nachází asi 45 km od Prahy. Byl založen ve 14. století jako středověký hrad a v roce 1887 byl přestavěn Františkem d’Este, který byl v roce 1914 zavražděn v Sarajevu. Tato tragická událost se stala počátkem první světové války. Na zámku uvidite fascinující kolekci zbraní a loveckých trofeji. Po prohlídce zámku, navštívíme město Benešov a prohlédneme si pivovar. Po ochutnávce tradičního piva se vrátime do Prahy. Doba trvání výletu 5 hodin. Výklad je podáván v angličtině a němčině. Další jazyky na objednávku.

Cena 1 090 Kč
za osobu včetně vstupu do zámku a oběda

Rezervujte si výlet
 
Karlovy Vary
Koná se: út, čt, sobota, doba výletu 10 hodin
Přijměte naše pozvání do světoznámých lázní Karlovy Vary, které založil Karel IV. Prohlídku Karlových Varů zahájíme prohlídkou továrny Moser, následuje chutný oběd v typické české restauraci. Pak následuje procházka centrem města. Před návratem do Prahy je možné se vykoupat v otevřeném bazénu s pravou termální vodou. Nezapomeňte si ručník a plavky ! Výklad je podáván v angličtině a němčině. Další jazyky na objednávku.

Cena je 1 760 Kč
za osobu včetně vstupu do bazénu a oběda

Rezervujte si výlet
 
Terezín 
Koná se:út., stř,pá, so, ne , trvání 5 hodin
 

Návštěva památníku Terezín a Malé pevnosti - místa tragické historie druhé světové války.

Výklad je podáván v angličtině a němčině. Další jazyky na objednávku.

Cena je 1 290 Kč
za osobu včetně vstupu do objektu
 

Rezervujte si výlet
 
Kutná Hora + Kostnice
 Koná se : st. pá, neděle
 

Památka zapsaná do seznamu UNESCO

 

Malebné a unikátní středověké městečko Kutná Hora se nachází asi 60 km od Prahy. Historie města je nerozlučně spjata s dolováním stříbra. Již ve 13. století se zde těžila zhruba třetina evropské produkce tohoto kovu.
V Kutné hoře je možné navštívit unikátní gotický chrám sv. Barbory, Vlašský dvůr, kde se od roku 1300 razily stříbrné mince - tzv. Pražské groše a řadu dalších památek.
V nedalekém Sedlci se nachází kostnice, která se sestává ze dvou kaplí nad sebou - výzdobu tvoří kosti z pozůstatků asi 40 000 lidí, převážně padlých vojáků a obětí morových ran; z kostí jsou zhotoveny kalichy, lustr, monstance, kříž.


Cena 1 090 Kč
za osobu

Rezervujte si výlet
 
ČESKÝ KRUMLOV,
Odjezd: út, čt a sobota
 

Zveme Vás do nádherného středověkého města, které se rozkládá na břehu řeky Vltavy.
V Krumlově mimo náměstí a dalších zajímavých míst navštívíme i zámek, který patří k jedněm z nejzajímavějších u nás. Navštívíme krásně vybavené zámecké interiery, dále jednu z nejcennějších barokních zahrad u nás a také unikátní zámecké divadlo.
Výlet do Českého Krumlova lze spojit s návštěvou zámku Hluboká, který je zajímavý svou unikátní přestavbou ve stylu anglické gotiky.


Cena je 1 790 Kč

Rezervujte si výlet
 


Rádi Vám poradíme a zajistíme Vaši objednávku

 

Kontaktujte nás na telefonu +420-224 917 908 nebo +420 224 916 485 nebo pošlete fax na +420-224 922 452 nebo nám pošlete email na
sight@accommodation.cz,
naši nabídku Vám zašleme obratemHOME